O firmie

P.P.H.U. ALFA to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży przemysłowej na terenie Polski. Oferujemy produkty firm takich jak: LUKAS, KIPP, YG-1, TUNGALOY, WIHA oraz wielu innych. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa przemysłu.

Współpraca z klientami z różnych gałęzi przemysłu pozwoliła nam zdobyć cenne doświadczenie, które umożliwia nam osiągnięcie każdego zamierzonego celu.

Zdobywamy szacunek klienta doskonałym rozpoznaniem potrzeb oraz wsparciem w wyborze optymalnego rozwiązania z szerokiego asortymentu wysokiej jakości produktów.

Potrafimy profesjonalnie wyposażyć zarówno mały warsztat jak i wielki zakład produkcyjny w narzędzia zapewniające odpowiednią ergonomię pracy i wykonania każdego zadania.

Kompleksowa obsługa klienta, krótki czas realizacji zamówienia oraz atrakcyjne ceny to największe atuty naszej firmy, której zaufało już wielu klientów.

Niepowtarzalne i kompleksowe rozwiązania stosowane w nowoczesnej dystrybucji pozwalają nam spełniać wysokie oczekiwania przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych w zakresie narzędzi i części maszyn.

Naszym klientom oferujemy także atrakcyjne pokazy i szkolenia prowadzone przez profesjonalnych przedstawicieli producentów.