Narzędzia Alfa

Przegląd dostawcy

Sandvik Coromant jest wiodącym światowym dostawcą narzędzi do obróbki skrawaniem metali, rozwiązań narzędziowych, usług i know-how dla przemysłu obróbki metali. Zatrudnia 8000 pracowników, posiada przedstawicielstwo w 150 krajach, każdego roku wprowadza około 2500 nowych produktów.

Sandvik Coromant, mając portfolio 50 000 gotowych produktów i co roku wypuszczanych na rynek 2500 nowych produktów, inwestuje w badania i rozwój dwa razy więcej niż inne firmy z branży – około 4% całego obrotu.

Szeroka gama najwyższej jakości narzędzi skrawających to tylko połowa sukcesu. Równie ważne jest bogactwo wiedzy o procesach i zastosowaniach, które zapewniamy, aby jak najlepiej wykorzystać każdy zakup.

P.P.H.U. ALFA jest autoryzowanym partnerem o wysokim poziomie usług, którego celem jest zapewnienie znacznych oszczędności kosztów produkcji. To kompleksowe podejście do rozwiązania jest dostosowane do specyficznych potrzeb grup branżowych i produkowanego komponentu.

Asortyment produktów Sandvik Coromant dostępny w firmie P.P.H.U. ALFA obejmuje najpopularniejsze artykuły dostępne bezpośrednio z magazynu – większość dostarczana jest następnego dnia.

Zakres produktów

Najnowocześniejszy projekt i zaawansowane materiały skrawające – wraz z odpowiednią wiedzą na temat zastosowań

Narzędzia tokarskie

Połączenie najlepszej konstrukcji narzędzia, jakości materiałów i know-how pozwala obniżyć koszt na detal w praktycznie każdej operacji toczenia.

Narzędzia do przecinania i rowkowania

Gwarantujemy narzędzia, które zapewnią kontrolę wiórów, wykończenie powierzchni i długą żywotność krawędzi skrawającej.

Narzędzia do gwintowania

Szeroka gama narzędzi dostosowanych do różnych komponentów, profili gwintów i skoków, zarówno do gwintów zewnętrznych, jak i wewnętrznych

Narzędzia frezarskie

Od frezowania płaskiej powierzchni po złożone kształty 3D, istnieje kombinacja narzędzia i płytki, która spełnia praktycznie wszystkie wymagania.

Narzędzia do wiercenia

Wiercenie często występuje na późnym etapie cyklu, kiedy wartość elementu jest największa – projektujemy wiertła, na których można polegać

Monolityczne narzędzia obrotowe

Najwyższej jakości, bardzo precyzyjne monolityczne narzędzia obrotowe do wiercenia, frezowania, gwintowania i rozwiercania

Aktualności

Najnowsze rozwiązania do obróbki skrawaniem

Poznaj nasze najnowsze produkty. Dowiedz się więcej o tym, co dzieje się w Twoim obszarze zainteresowań, korzystając z nawigacji lub obejrzyj pełny asortyment naszych najnowszych produktów, korzystając z poniższego linku.

CoroMill® Dura - monolityczne narzędzia

Uniwersalne monolityczne frezy trzpieniowe CoroMill® Dura to stabilna i elastyczna koncepcja, przeznaczonego do szerokiego zakresu zastosowań. Zostały one zaprojektowane z myślą do obróbki zgrubnej i wykończeniowej z różnym stopniem zagłębienia i w różnych materiałach.

CoroDrill 860 - wiertła kręte węglikowe

CoroDrill® 860 to kręte wiertło węglikowe do szybkiej i bezproblemowej obróbki wiertarskiej metali, gwarantujące najwyższą produktywność dzięki wysokiej wydajności skrawania. Doskonały przebieg odprowadzania wiórów w materiałach generujących długie i krótkie wióry sprawia, że wiertła CoroDrill 860 pracują z dużymi prędkościami posuwu, zgodnie z koncepcją Green Light Machining.

Filmy

Sandvik Coromant

CoroMill® Dura

CoroTurn® Prime

Produkty kwartału